Холодильне обладнання
Для нешкідливого збереження та консервування продуктів харчування здавна використовують холод. Раніше їх зберігали у викопаних ямах та льохах, які знаходилися глибоко під землею, але у ХХI столітті всі ці методи давним-давно застаріли. Тепер для цього використовують найновіше холодильне обладнання останніх розробок.

Холод – це найпоширеніший і найнадійніший спосіб для зберігання продуктів. Він уповільнює утворення та розмноження бактерій, біохімічних реакцій, які бурхливо розвиваються за плюсової температури навколишнього середовища. Цей спосіб консервації використовується на підприємствах харчової промисловості, торгівлі, на складах і в різних сферах виробничої діяльності.

Холодильне обладнання забезпечує ефективне охолодження продуктів, що дозволяє зберегти їх корисні властивості протягом необхідного часового відрізка.
Види холодильного обладнання
Перед тим як купити холодильне обладнання в Україні, варто чітко розуміти для яких цілей воно використовуватиметься і в яких умовах. Тому потрібно правильно підбирати обладнання, щоб застосовувати його для повсякденних завдань із максимальною ефективністю.

Холодильне обладнання може бути кількох видів:

Виробниче. Широко застосовується на професійній кухні ресторанів, барів, супермаркетів та інших подібних закладів, де якість обладнання, що використовується, є одним з головних факторів, що впливають на вибір.
Торгівельне. Використовується для зберігання та демонстрації продуктів харчування у місцях продажу. До них можна віднести барні шафи, обладнання для імпульсного продажу, шафи для напоїв та подібне обладнання.
Складське (промислове). Незамінне під час використання у складських приміщеннях виробничих підприємств, кафе, ресторанах та інших закладах. Ключовою особливістю такого обладнання є його корисний обсяг, якого, з великою ймовірністю, Вам вистачить для зберігання своїх продуктів.

На що звернути увагу перед придбанням холодильного обладнання?
Перш ніж купити холодильне обладнання, варто звернути увагу на основні аспекти, які зможуть допомогти вибрати найкращий варіант для Ваших умов експлуатації. До них відносяться:

Матеріал виготовлення. Якщо ви збираєтеся використовувати пристрій на професійній кухні, варто використовувати харчову нержавіючу сталь. Вона не піддається корозії та здатна прослужити довгі роки. У разі використання обладнання в менш агресивному просторі, цілком може підійти і листова забарвлена сталь, яка цілком добре служить за правильних умов експлуатації, а її основна перевага перед нержавійкою це, звичайно ж, доступна ціна.
Споживання електроенергії. Ключовим аспектом під час вибору обладнання є енергоефективність. Адже чим менше обладнання потрібно електроенергії для свого функціонування, тим більше Ви зможете заощадити та бути конкурентним на ринку.
Тип охолодження. У холодильному устаткуванні застосовується динамічне та статичне охолодження. При динамічному охолодженні вентилятор використовується для рівномірного розподілу холодного повітря в камері установки, що забезпечує рівномірну температуру по всьому її об’єму. Щодо статичного, то це охолодження відбувається без вентиляторів. При цьому виникають ділянки з невеликою різницею температур, що дозволяє зберігати продукти з різною температурою зберігання. Також немає потреби утримувати продукти в упаковці, оскільки відсутній вентилятор і продукти не обвітрюються.

Купити холодильне обладнання у Києві
Купити холодильне обладнання можна в інтернет-магазині Tefcold, який є офіційним представником датської компанії Tefcold на території України. Під брендом Tefcold виготовляється холодильне обладнання, яке застосовується в багатьох сферах, що потребують підтримки низької або негативної температури. Це обладнання добре зарекомендувало себе і йому віддають перевагу у десятках країн світу. З його допомогою можна створити професійне підприємство, яке б відповідало всім європейським критеріям.

Наш інтернет магазин за рахунок відсутності посередників та постачальників реалізує продукцію торгової марки Tefcold за найкращими цінами, представленими на ринку України. У продажу є великий асортимент універсальної та спеціалізованої техніки, що дозволяє вирішувати різноманітні завдання, поставлені перед нею. З усім переліком пропонованого обладнання від компанії Tefcold можна ознайомитись на відповідних сторінках інтернет-магазину.

Оцінити модель, що цікавить, допоможе технічний опис і фотографії, які присутні на сторінці кожного конкретного товару. Якщо на сайті інформації недостатньо, то краще розібратися при виборі обладнання, що вас цікавить, Вам зможе допомогти наш кваліфікований спеціаліст. Він відповідає на всі питання, що Вас цікавлять, і допоможе підібрати техніку та розповість про всі її особливості. При необхідності співробітники компанії виконають роботи з монтажу, пуску та налагодження придбаного обладнання. Також ми надаємо гарантійне та післягарантійне обслуговування відповідно до умов укладеного договору, так що Вам не варто перейматися якістю обладнання або монтажними роботами.