Out of stock
Під замовлення

979,20 

979,20 

Out of stock
Під замовлення

937,20 

937,20 

Out of stock
Під замовлення

914,40 

914,40 

Out of stock
Out of stock
Під замовлення

835,20 

835,20 

Out of stock
Під замовлення

784,80 

784,80 

Out of stock
Out of stock
Out of stock
В наявності

603,60 

603,60 

Out of stock
Out of stock
Під замовлення

559,20 

559,20 

Морозильна шафа
Морозильна шафа призначена для заморожування та тривалого зберігання різних продуктів харчування і є дуже компактним рішенням для підприємств, де кожен сантиметр цінується на вагу золота. Завдяки своїй вертикальній конструкції дозволяє розміщувати потрібну кількість товарів, використовуючи мінімум простору приміщення.
Як вибрати морозильну шафу?
Перед тим як купити морозильну шафу в Києві потрібно звернути увагу на:

Робочу температуру. При виборі будь-якого холодильного або морозильного обладнання варто розуміти, що чим ширший діапазон температур у пристрої, тим більше різноманітний перелік продуктів можна в ньому зберігати. І морозильні шафи не є винятком цього правила. Їхній оптимальний температурний діапазон від -10 до -24 оС, чого цілком достатньо для тривалого зберігання більшості продуктів харчування.
Тип охолодження. Охолодження у такому устаткуванні може бути статичним або динамічним. Динамічне охолодження буде кращим у тому випадку, коли температура всередині холодильної шафи повинна бути однаковою. Це необхідно при зберіганні однотипних продуктів харчування, а різниця температур може призвести до їх часткового псування. Статичне охолодження, навпаки, застосовується, якщо різниця температур різних полицях вітається.
Тип дверей. Двері шафи можуть бути виготовлені зі скла або бути повністю непрозорими. Морозильна шафа зі скляними дверима застосовується в місцях візуального контакту з покупцями і в парі з LED підсвічуванням пропонує клієнтам гарну перегляд вмісту при будь-якому зовнішньому освітленні. Але для уникнення запотівання скла, важливо щоб такі двері мали підігрів, інакше продемонструвати вміст не вийде. Непрозорі двері виготовлені з того ж матеріалу, що і сама шафа, як правило, це фарбований метал або нержавіюча сталь. Найчастіше використовується в приміщеннях, де не потрібно акцентувати увагу на вмісті.

Купити морозильна шафа у Києві
Всі ці рекомендації повинні допомогти Вам при покупці та озброєти Вас необхідними знаннями для здійснення правильного вибору. Але якщо у Вас залишилися питання і Ви не знаєте, який товар вибрати – зверніться до нашого інтернет-магазину. Ми є офіційним представником датської компанії Tefcold в Україні та професійно підходимо до вирішення будь-яких завдань. Зв’язавшись з нами, Ви зможете дізнатися не тільки ціни, а й поставити будь-яке питання, що Вас цікавить.