Холодильне обладнання для ресторану
Гастро-лінія є професійним холодильним обладнанням, яке широко застосовується на кухнях ресторанів, барів та інших подібних закладах. До такого обладнання висувають високі вимоги у зв’язку зі сферою їх використання. Адже воно може застосовуватися не лише на професійних кухнях ресторанів, барів, супермаркетів, а й при промисловому виготовленні продуктів харчування або напівфабрикатів для їхнього належного зберігання та подальшого використання.
Види обладнання для гастро-лінії
До обладнання для гастролінії належать такі категорії:

Холодильна шафа. Призначений для короткочасного зберігання різних видів продуктів харчування та напоїв перед застосуванням або використанням для приготування страв, зберігаючи при цьому їх первісні властивості та свіжість.
Морозильна шафа. Застосовується на професійній кухні для тривалого зберігання продуктів харчування, які мають заморожений стан з максимально можливим збереженням властивостей властивих свіжим продуктам до моменту заморожування.
Шафи шокової заморозки. Має високу швидкість заморозки при якій
скорочується активність бактерій, а вага продукту фактично не зменшується, що й дозволяє зберігати готові страви або продукти харчування протягом великого періоду часу, зберігаючи всі корисні властивості.
Холодильні столи. За рахунок своєї функціональності та компактності набули великої популярності серед обладнання, що використовується на професійній кухні. Складаються з робочої поверхні та холодильника розташованого під нею. Сучасні моделі пропонують можливість швидкого переходу з холодильного на морозильний режим, що ще більше додає функціоналу та розширює можливості зберігання продуктів. До таких моделей можна віднести холодильні столи Uni-Drawer від Tefcold.
Столи для піци. Незамінні для будь-якого закладу, що має пряме відношення до приготування піци. Стіл є робочою поверхнею виготовленою з граніту або листа харчової нержавіючої сталі, холодильної камери для зберігання продуктів і рідких інгредієнтів, а також гастроємностей для розміщення в них заздалегідь підготовлених начинок, що беруть участь у приготуванні піци.
Саладетти. Призначені для зручного приготування салатів. Поверхня столу може бути обладнана гастроємностями, в яких зберігаються інгредієнти для приготування салатів або вже готові страви. Завдяки захисній кришці в них підтримується необхідна температура та усувається обвітрювання – це сприяє збереженню свіжості та корисності продуктів розташованих усередині гастроємностей.
Столи для сендвічів. Дуже схожі за своїм функціоналом на столи саладетти. Оснащені гастроємностями із захисною кришкою для зручного зберігання та використання поміщених усередину інгредієнтів. Полегшують і прискорюють роботу кухаря, що працює за столом.
Кавові столи. Такий стіл спеціально розроблений для використання в парі з ріжковою кавоваркою. Має технічний отвір для її підключення до системи водопостачання та спеціальний відсік для збирання кавової макухи.
Холодильні вітрини. Призначені для зручного зберігання різних топпінгів, розташованих у гастроємностях вітрини.
Холодильні ванни. В основному використовуються для короткочасного зберігання та демонстрації харчових продуктів харчування. Завдяки своїй конструкції мають велику популярність у місцях самообслуговування.

Особливості обладнання
Перед тим як купити обладнання для професійної кухні в Україні необхідно знати його особливості. Основною його відмінністю від іншого холодильного обладнання можна вважати матеріал і якість виготовлення.
Таке обладнання, як правило, виготовляється з харчової нержавіючої сталі, яка відповідає всім вимогам та стандартам, які застосовуються для використання в харчовій промисловості. Важливо підкреслити, що даний матеріал використовується не тільки як основа для зовнішньої обшивки, а й для внутрішнього облицювання робочих камер, що зможе гарантувати довговічність та якісне зберігання продуктів розташованих усередині камери. Але не кожен зможе дозволити собі такі холодильні установки, тому для зниження вартості обладнання деякі виробники можуть використовувати як зовнішню обшивку – сталь, покриту шаром фарби для захисту металу від корозії, а як внутрішній облицювання може використовуватися харчовий щільний пластик, який, точно так а як і нержавіюча сталь, не входить у реакцію з продуктами харчування і впливає з їхньої початкові якості, але заодно, вважається настільки надійним і довговічним за свого конкурента.
Ще одним важливим фактором, властивим для цього типу обладнання, є велика різноманітність моделей з різним корисним обсягом. Це дозволить Вам вибрати найбільш підходящий варіант для використання у своїх цілях.
Де купити холодильне обладнання для професійної кухні?
Вищевказана інформація може допомогти Вам краще розібратися при виборі обладнання, що цікавить, незалежно.