Морозильне обладнання
Морозильне обладнання або як його часто називають – низькотемпературне холодильне обладнання призначене для зберігання продуктів при негативних температурах. За таких умов уповільнюється процес утворення і розмноження різного роду бактерій, здатних бурхливо розвиватися при позитивних температурах і як наслідок зіпсувати готову страву або продукти харчування, що швидко псуються.
Морозильні установки користуються великою популярністю не тільки у сфері громадського харчування, таких як ресторани, бари, кафе, а й у супермаркетах, де якість свіжості продуктів, що використовуються, стоїть на першому місці.
Завдяки такому обладнанню продукти харчування можуть зберігатися тривалий час у замороженому вигляді, не втрачаючи своїх корисних властивостей, спочатку закладених у свіжому продукті. Тому дуже часто ці пристрої використовують для зберігання сезонних фруктів та овочів, коли ціна на них у різні річні періоди дуже відрізняється. Це свідчить про те, що морозильне обладнання не тільки чудово справляється із зберіганням, а й допоможе суттєво заощадити витрати на деякі категорії товарів своїм власникам.
Види та особливості морозильного обладнання
Морозильне обладнання можна умовно поділити на кілька підкатегорій:

Морозильні скрині. Призначені для зберігання продуктів харчування та мають велику кількість моделей з різними обсягами, що дозволяє підібрати оптимальний варіант для особистого використання. За рахунок своєї конструкції широко застосовуються не лише у сфері громадського харчування та на торгових майданчиках, а й у домогосподарствах.
Ларі для морозива. Багато в чому схожі на морозильні скрині, але застосовуються, як правило, у місцях самообслуговування. Такі пристрої хороші тим, що оснащені прозорою кришкою і споживач має можливість вибрати товар, що цікавить, перед відкриттям кришки скрині. Це дозволяє суттєво скоротити підмішування теплого повітря всередину камери з навколишнього середовища та як наслідок зменшити енергоспоживання на відновлення потрібної температури.
Морозильні шафи. Основною перевагою цього обладнання можна вважати його компактність, досягнуту за рахунок вертикальної конструкції, а також зручність при використанні. Морозильна шафа може бути укомплектована прозорими або глухими дверима. Це дозволяє використовувати його в торгових залах з можливістю самообслуговування або на кухнях, де простір цінується насамперед.

Купити морозильне обладнання у Києві
Ви можете купити морозильне обладнання в інтернет-магазині Tefcold, який є офіційним представником датської компанії Tefcold в Україні. Компанія Tefcold виготовляє низько- та середньотемпературне холодильне обладнання, що застосовується в галузях, що потребують підтримки низької або негативної температури. Це обладнання за рахунок високої якості виготовлення та прийнятної ціни користується великою популярністю у десятках країн світу.
Наш інтернет-магазин працює безпосередньо із заводом виробника і тому пропонує найкращі ціни, які Ви зможете знайти на території України. Адже Вам не потрібно буде переплачувати за послуги посередників та постачальників, які пропонують не найвигіднішу для Вас ціну. Великий асортимент обладнання дозволяє вирішувати різноманітні завдання, поставлені перед ним. З усім переліком обладнання від компанії Tefcold можна ознайомитись на сторінках інтернет-магазину.
Оцінити модель, що цікавить, допоможе технічний опис і фотографії, які присутні на сторінці кожного конкретного товару. Якщо на сайті недостатньо інформації або у Вас залишилися питання, то зверніться до нашого відділу продажу або заповніть форму зворотнього зв’язку і кваліфікований фахівець компанії відповість на всі запитання, що допоможе, допоможе підібрати техніку і розповість про її особливості. При необхідності наші співробітники виконають роботи з монтажу, пуску та налагодження придбаного обладнання. Також ми надаємо гарантійне та післягарантійне обслуговування відповідно до умов укладеного договору, так що Вам не варто перейматися якістю обладнання або монтажними роботами, зробленими нашою професійною командою фахівців.