Out of stock

Столи для сендвічів

Стіл-саладета SS7300 (Tefcold)

Під замовлення

2260,80 

2260,80 

Out of stock

Столи для сендвічів

Стіл-саладета SS8300 (Tefcold)

Під замовлення

2484,00 

2484,00 

Out of stock

Столи для сендвічів

Стіл-саладета SS8200 (Tefcold)

Під замовлення

2220,00 

2220,00 

Out of stock

Столи для сендвічів

Стіл-саладета SS920 (Tefcold)

Під замовлення

1212,00 

1212,00 

Out of stock

Столи для сендвічів

Стіл-саладета SS1435 (Tefcold)

Під замовлення

1746,00 

1746,00 

Out of stock

Столи для сендвічів

Стіл-саладета SS7200 (Tefcold)

Під замовлення

1896,00 

1896,00 

Столи для сендвічів
З кожним днем технології все швидше розвиваються, а разом з ними і вимоги суспільства, які пред’являються до якості життя. Тому дуже важливо, щоб ми могли запропонувати клієнту ергономічний, швидкий і здоровий спосіб приготування їжі з максимальним збереженням корисних властивостей продуктів, що використовуються. Сучасні столи для сендвіч повністю відповідають перерахованим критеріям.
Стіл для сендвічів являє собою холодильний стіл, оснащений гастроємностями, розташованими вздовж робочої поверхні для зручного зберігання інгредієнтів, що беруть безпосередню участь у виготовленні сендвічів. Для усунення обвітрювання інгредієнтів передбачено захисну кришку, яка також служить для підтримки необхідної температури всередині кожної гастроємності.
Таке обладнання знайшло широке застосування на професійній кухні ресторанів, барів та інших подібних закладах. Завдяки своїй компактності та універсальності стіл для сендвічів покликаний полегшити та прискорити роботу кухаря.
Як вибрати холодильний стіл для сендвіч?

Матеріал виготовлення. В основному, такого роду обладнання використовують на професійних кухнях, де зазвичай вища температура і вологість повітря, що може призвести до швидкого утворення іржі, що неприпустимо в кулінарній галузі. Тому, незважаючи на свою велику ціну, краще використовувати як матеріал обшивки нержавіючу харчову сталь, яка не вступає в реакцію з продуктами харчування і не реагує на перепади вологості та температури і як наслідок прослужить довше.
Споживання електроенергії. Це один із основних критеріїв, на який звертають увагу перед тим, як купити холодильний стіл, адже з кожним роком ціни на електроенергію, в нашій країні, все більше нагадують Європейські. Тому при покупці обладнання вибирайте максимально ефективні варіанти, які окуплять себе за кілька років своєї роботи. Варто пам’ятати, що столи для сендвічів із малим споживанням електрики мають велику ціну, але незважаючи на переплату спочатку, надалі таке обладнання прослужить довше і заощадить набагато більше електроенергії і, як наслідок, ваші гроші.
Де купити холодильний стіл для сендвіч в Києві?
Ці поради повинні допомогти Вам при покупці та озброїти необхідним мінімумом знань для здійснення покупки, незалежно від того вибираєте Ви його у Києві чи іншому місті України. Але якщо у Вас залишилися питання і Ви не знаєте, який товар вибрати – зверніться до нашого інтернет-магазину. Ми є офіційним представником датської компанії Tefcold в Україні та професійно підходимо до вирішення будь-яких завдань. Зв’язавшись з нами, Ви зможете дізнатися не тільки ціни, а й поставити будь-яке питання, що Вас цікавить.