Час роботи

Monday
Tuesday
Wednesday
Thursday
Friday
SaturdayClosed
SundayClosed

ЧАВО

Будь ласка, перед відправкою нам повідомлення, ознайомтеся з відповідями на найбільш популярні запитання.

Яка вартість доставки для замовлень в інтернет-магазині?

Вартість доставки розраховується індивідуально та залежить від габаритів/ваги обраного вами товару.

Які варіанти оплати приймаються в інтернет-магазині?

Наша компанія є платником ПДВ та податку на прибуток на загальних засадах. Оплата може здійснюватися як від юридичної особи – рахунок на оплату за безготівковим розрахунком (у момент передачі товару в пакеті документів передається видаткова накладна, рахунок-фактура та гарантія), так і від фізичної особи – після оформлення замовлення ви отримуєте на електронну пошту рахунок для оплати у будь-якому українському банку.

Скільки часу займає доставка?

Якщо обладнання є, терміни доставки становлять 1-3 дні. Якщо обладнання на замовлення – термін поставки 4-5 тижнів з моменту зарахування оплати на розрахунковий рахунок.

Чи можна повернути чи обміняти товар, якщо він мені не підійшов? До кого звертатись з питань повернення чи обміну товару?

Повернути або обміняти товар, який Вам не підійшов, можна протягом перших 14 днів з дня покупки і тільки якщо ви не використовували його, тобто товар не має ознак експлуатації та змін. При цьому обов’язково має бути збережена упаковка у її первісному вигляді з усіма компонентами. Для здійснення повернення або обміну необхідно доставити товар на склад і надати в офіс оригінал видаткової накладної та гарантійний талон, а також мати документ, що підтверджує особу.

Що потрібно для отримання товару, сплаченого за безготівковим розрахунком?

Для приватних осіб:
– Паспорт.

Для юридичних осіб та СПД:
– довіреність, виписана на пред’явника
– копія свідоцтва платника ПДВ (якщо є).

Без оформлення довіреності товар може отримати директор підприємства особисто, із засвідченням видаткових накладних круглою печаткою підприємства

Які документи я отримаю після отримання замовлення?

У момент відвантаження товару вам буде надано оригінал рахунку та видаткова накладна на товар, а також гарантійний талон.

Контакти

Tefcold Украина

БЦ "DemievSky", пр-т Лобановского, 119х, офис 52
Киев 03039
Ukraine
Phone: +38 063 473 98 40
Email: sales@tefcold-ua.com
URL:

Форма зворотного зв'язку    Ми відповімо у найкоротші терміни.