Холодильне обладнання для супермаркетів
В епоху технологій і великої конкуренції супермаркети намагаються отримати якомога більше клієнтів і при цьому не втратити вже існуючих, а для цього їм потрібно високо тримати планку, за рахунок конкурентної ціни та якості продукції, що продається. Для належного зберігання товарів важливо зважити на всі необхідні вимоги в залежності від особливостей конкретного товару. З цією роботою добре справляється сучасне обладнання для супермаркетів. Його основною відмінністю від аналогів є місце встановлення.

Даний тип обладнання встановлюється безпосередньо в торгових залах супермаркетів і крім підтримки необхідної температури повинен мати привабливий зовнішній вигляд, продуману конструкцію для зручної взаємодії з покупцем і хорошу видимість товару.
Що входить до холодильного обладнання для супермаркетів?
Велика кількість товарів, представлених у супермаркеті, вимагає різних умов зберігання, тому серед холодильного обладнання для супермаркетів представлені:

Холодильні скрині. Оснащені прозорою кришкою для зручного вибору товару. Призначені для короткочасного зберігання товарів за температури +2 – +10 oС.
Морозильні скрині. Оснащені прозорою кришкою для зручного вибору товару. Призначені для зберігання заморожених товарів та підтримують температуру всередині камери в межах -18 – -24 oС.
Холодильні гірки. Є компактними вітринами з регульованими полицями для зручного зберігання пакетованих молочних виробів та інших подібних товарів з температурою зберігання 2-8 oС.
Морозильна ванна. Має динамічне охолодження та може працювати в діапазоні температур від -2 до 5/-12 до -24 oС. Призначені для короткочасного зберігання та демонстрації товарів.

Як вибрати холодильне обладнання для супермаркетів?
Перед тим як купити холодильне обладнання для супермаркетів у Києві варто звернути увагу на основні аспекти, які допоможуть краще розібратися та допомогти при виборі тієї чи іншої моделі. Зараз ми розглянемо 4 основні критерії, на які потрібно звернути увагу в першу чергу:

Діапазон робочих температур. Чим він ширший, тим більше обладнання вважається універсальним і може застосовуватися для зберігання продуктів з різною температурою зберігання.
Енергоефективність. Ціни на електроенергію з кожним роком зростають, тому цей фактор є основним для вибору будь-якого холодильного обладнання. Досягти високої енергоефективності дозволяє якісна теплоізоляція та компресори з низьким споживанням електрики.
Підсвічування. Крім привабливого дизайну та зручності використання, для максимальної демонстрації продукції, що продається, дуже важливо наявність внутрішнього підсвічування. Вона дозволяє не тільки демонструвати вміст холодильного обладнання за поганого зовнішнього освітлення, а й акцентує всю увагу покупця на ньому.
Ціна. Це перше, на що звертає увагу потенційний покупець, перш ніж придбати холодильне обладнання. Але не радимо фокусуватися тільки на бюджетних варіантах, адже вони мають меншу ціну не просто так. Завжди дивіться на технічні характеристики та завдання, які має вирішити це обладнання. І тому робіть свої висновки.

Купити холодильне обладнання в Україні
Купити холодильне обладнання можна в інтернет магазині Tefcold, який офіційно представляє данську компанію в Україні. Під брендом Tefcold виготовляється холодильне обладнання, яке застосовується в багатьох сферах, що потребують підтримки низьких або негативних температур. Це обладнання добре зарекомендувало себе з кращого боку в десятках країн світу і широко застосовуються там. За допомогою обладнання Tefcold можна створити професійне підприємство, яке б відповідало всім сучасним вимогам.

Наш інтернет-магазин за рахунок відсутності посередників та постачальників реалізує продукцію торгової марки Tefcold за найкращими цінами, представленими на ринку України. У продажу є великий асортимент холодильного обладнання, що дозволяє вирішувати різноманітні завдання, поставлені перед ним.

З усім переліком пропонованого обладнання від компанії Tefcold можна ознайомитись на відповідних сторінках інтернет-магазину. Оцінити цікаву модель допоможе технічний опис та фотографії, які є на сторінці кожного товару. Якщо на сайті недостатньо інформації та залишилися питання, то Вам зможе допомогти наш кваліфікований спеціаліст. Він відповідає на всі питання, що Вас цікавлять, і допоможе підібрати техніку і розповість про всі її особливості. При необхідності співробітники компанії виконають роботи з монтажу, пуску та налагодження придбаного обладнання. Також ми надаємо гарантійне та післягарантійне обслуговування відповідно до умов укладеного договору, так що Вам не варто перейматися якістю обладнання або монтажними роботами.